Мистецький проєкт «Леся Українка: 150 імен»

Протягом 2021 року під егідою Міністерства культури та інформаційної політики України та Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти відбудеться серія заходів з нагоди 150-річного ювілею Лесі Українки.

Так, 25 лютого, у день народження Лесі Українки, відбудеться офіційне відкриття масштабного мистецького проєкту «Леся Українка: 150 імен» в Українському домі (вул. Хрещатик, 2). Подію можна буде відвідати 25 лютого за запрошеннями, а з 26 лютого до 8 березня — вхід безкоштовний.

Дізнатись всю інформацію про події, які плануються в рамках святкування ювілею великої письменниці, можна буде на офіційному сайті 150imenlesi.org.

Наразі там ви детальніше прочитаєте про заходи, що відбудуться під час мистецького проекту «Леся Українка. 150 імен», присвяченого 150-річчю від дня народження Лариси Петрівни.

Також на сайті є можливість підписатися на новини, щоб завжди залишатись в курсі останніх подій та не проґавити найцікавіше.

Однак, окрім цього існує ще й офіційна айдентика розроблена спеціально до дня народження Лесі Українки агенцією Postmen.

Офіційний брендбук представляє собою: логотип, бренд систему, шрифти, кольорові та графічні рішення, що супроводжуватимуть весь ювілейний рік Лесі Українки.

За посиланням: identity.150imenlesi.org — кожен охочий безкоштовно може завантажити необхідні візуальні матеріали, щоб мати змогу самостійно створити власні ексклюзивні ілюстрації, проєкти та продукти.

Переходьте за посиланнями, слідкуйте за оновленнями, читайте твори Лесі Українки та майте “в серці те, що не вмирає!”