ПРО АГЕНТСТВО

Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти (Держмистецтв) - центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра культури та інформаційної політики і який реалізує державну політику у сфері мистецтв та спеціалізованої мистецької освіти.

Основними завданнями Держмистецтв є:

1) реалізація державної політики у сфері мистецтв та спеціалізованої мистецької освіти;

2) внесення на розгляд Міністра культури та інформаційної політики пропозицій щодо формування державної політики у сфері мистецтв та спеціалізованої мистецької освіти.Відповідно до пункту 4 частини четвертої статті 19 Закону України «Про центральні органи виконавчої влади», пункту 8, підпункту 4 пункту 10 Положення про Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 травня 2020 року № 434, Держмистецтв наказом від 31 березня 2021 р. № 20 ввело в дію План роботи Держмистецтв на 2021 рік, затверджений Міністром культури та інформаційної політики України

План роботи Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти на 2021 рік


Запобігання проявам корупції

Громадське обговорення!

Держмистецтв на виконання статті 19 Закону України «Про запобігання корупції» розробило проект антикорупційної програми Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти на 2021-2022 роки.

З метою забезпечення прозорості та відкритості підготовки антикорупційної програми запрошуємо представників громадських організацій, громадських експертів у сфері мистецтв та мистецької освіти та інших зацікавлених осіб до публічного обговорення проекту антикорупційної програми Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти на 2021-2022 роки.

Ознайомитися з проектом можна за цим посиланням: https://cutt.ly/4QGrK9I

Пропозиції та зауваження до проекту антикорупційної програми приймаються до 31 серпня 2021 року (включно) на поштову адресу Держмистецтв: вул. Бориса Грінченка, 1, м. Київ, 01001 (з позначкою «До проекту антикорупційної програми Держмистецтв») або на адресу електронної пошти: n.puhach@arts.org.ua.

02 вересня 2021 року відбудеться підсумкове обговорення проекту антикорупційної програми Держмистецтв на 2021-2022 роки.

Про час та форму проведення підсумкового обговорення повідомимо додатково.

Зареєструватися для участі можливо за цим посиланням: https://forms.gle/d9g3nqbBX8V7xR3X9

ГРАФІК

прийому осіб на 2021 рік, які потребують безоплатної первинної правової допомоги з питань, що належать до компетенції Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти