Оновлення статистичної звітності державних, публічних бібліотек та централізованих бібліотечних систем

30 березня 2021 року, у онлайн форматі відбулась Всеукраїнська нарада щодо впровадження оновленої статистичної звітності № 6-нк та № 80-а-рвк. Безпосередньо сам захід на платформі Zoom прослухало 100 учасників, а більше 400 дивились пряму трансляцію на Facebook сторінці Держмистецтв.

Ця нарада була організована у зв'язку з проведенням реформ децентралізації, зміни адміністративно-територіального устрою в Україні та оновлення форм звітності відповідно до Законів України "Про державну статистику" та "Про інформацію" та згідно Плану роботи Міністерства культури та інформаційної політики України.

На початку зустрічі учасників заходу привітала заступник Міністра культури та інформаційної політики Лариса Петасюк.

Зі свого боку, як зазначила Голова Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти, Галина Григоренко: «Статистична звітність забирає багато сил та часу, однак вона надзвичайно важлива, оскільки надає можливість побачити та оцінити результати власної діяльності, спланувати подальші кроки для розвитку і вдосконалення та окреслити той шлях, яким необхідно буде рухатись далі».

Під час наради учасники заходу змогли ознайомитись не лише з презентацією оновленої статистичної звітності, а й з новим, цікавим досвідом представників бібліотечної сфери та їх минулорічними практиками, які втілювались в умовах карантинних обмежень

Так, учасники наради змогли дізнатись про розвиток громади через гранти, про цифрову трансформацію бібліотечної справи і спроможності бібліотек та про фінансове й матеріально-технічне забезпечення бібліотечних ініціатив.

Також наголошуємо на тому, що всі питання, коментарі та зауваження, які були озвучені під час наради та стосувались оновлення статистичної звітності № 6-нк та № 80-а-рвк будуть передані для розгляду та врахування до Міністерства культури та інформаційної політики України.

Всі презентації спікерів та відео наради ви можете завантажити за посиланням:

https://bit.ly/3sCm85L


Відеозапис наради можна переглянути тут:

https://www.youtube.com/watch?v=wxJ6GizUF-A