Кампанія з обрання кращого ескізу Великого Державного Герба України

Свою роботу розпочав Організаційний комітет з підготовки та проведення конкурсу на кращий ескіз Великого Державного Герба України.

07 жовтня 2020 року в приміщенні Міністерства культури та інформаційної політики України відбулось перше засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення конкурсу на кращий ескіз Великого Державного Герба України.

Засідання проводив Міністр культури та інформаційної політики України, співголова Оргкомітету, Олександр Ткаченко.

Учасники засідання призначили Секретарем Оргкомітету Галину Григоренко - Голову Державного агентства з питань мистецтв та мистецької освіти.

«Нашою основною метою є повне дотримання процедури проведення конкурсу та реалізація прозорого і відкритого оцінювання отриманих робіт» - зазначила Галина Григоренко.

На цьому засіданні члени Оргкомітету обговорили і затвердили Програму та умови проведення конкурсу, а також затвердили Положення про Журі конкурсу і його персональний склад.

В ході дискусії, яка розгорнулась з приводу потрібності та своєчасності проведення конкурсу, а також необхідності й раціональності суспільного обговорення до отримання ескізів на конкурс, учасники заходу висловили стурбованість щодо предмету використання Великого Герба України.

У свою чергу Олександр Ткаченко зазначив, що затверджений Великий Герб України має використовуватися ексклюзивно найвищими органами держави та не має спричинити заміну паспортів громадянам України та інших документів, де використовується Малий Герб України.

Також члени Організаційного комітету висловили сподівання, що цей, по рахунку вже четвертий конкурс на кращий ескіз Великого Державного Герба України, пройде відкрито та нарешті поставить крапку в цій тридцятирічній історії.